Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Projekte „Susidraugauk su dviračiu“ jau dalyvavo per 300 vaikų

Spalio 26 dieną prasidėjusiame Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) edukaciniame projekte „Susidraugauk su dviračiu“ jau dalyvavo per 300 Vilniaus miesto ir rajono darželinukų bei pradinukų. Pirmieji galimybę susidraugauti su dviračiu turėjo Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus pradinukai, Vilniaus lopšelių-darželių „Atžalėlės“, „Beržynėlis“ ir Birutės darželio auklėtiniai.

Tiek lauke, tiek uždarose patalpose vykstančius užsiėmimus vaikams veda dviračių sporto trenerės Valentina Pokladok ir Vaida Bronickienė, taip pat Lietuvos kalnų dviračių čempionė Greta Karasiovaitė. Šią savaitę prie projekto vykdytojų prisijungė televizijos laidų vedėjas Mindaugas Ponomariovas, išgarsėjęs kaip reklamos personažas Ozis.

Vykdant projektą naudojami nauji dviračiai, modernūs dviračių treniruokliai, planšetės su specialiomis programėlėmis. Kiekvienas projekto dalyvis apdovanojamas LDSF medaliu.

Projekto vykdytojai darželiuose ir mokyklose šiemet dar lankysis iki gruodžio vidurio, o kitais metais projektas bus tęsiamas vasario-balandžio mėnesiais. Planuojama, jog darželių ir mokyklų auklėtiniams bus pravesta 100 užsiėmimų, su dviračiu iš viso susipažins iki 3000 vaikų.

Projektas finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo lėšomis.

LDSF informacija