R.Navardauskas 4 valandas pirmavo prestižinėse lenktynėse Belgijoje

Ramunas Navardauskas 5„Garmin-Sharp“ komandos dviratininkai, tarp jų ir lietuvis Ramūnas Navardauskas, sėkmingai pasirodė prestižinėse klasikinėse „78th La Fleche Wallonne“ dviračių lenktynėse Belgijoje.

„World Tour“ serijos lenktynėse R.Navardauskas su belgu Prebenu Van Hecke ir australu Hiltonu Clarke‘u jau pirmuose kilometruose pabėgo į priekį ir pirmavo daugiau nei 150 km. Tiesa, kiek anksčiau lyderių tempo neišlaikė ir rikiuotėje žemyn ukrito H.Clarke‘as.

R.Navardauskas su P.Van Hecke pirmavo prieš varžovus daugiau nei 8 minutėmis, bet artėjant link finišo pranašumas tirpo. Deja, likus 10 km dviratininkai pasiekė dar vieną įkalnę ir pagrindinė grupė pasivijo apie 4 valandas pirmavusius sportininkus. R.Navardauskas į paskutinį kalną jau finišavo atidavęs visas jėgas ir užėmė 85-ą vietą.

Lenktynių nugalėtoju tapo ispanas Alejandro Valverde, kuris 199 km įveikė per 4 valandas 36 minutes 45 sekundes. Puikiai finišavo ir antrą vietą užėmė R.Navardausko komandos draugas airis Danielis Martinas. Trečias liko lenkas Michalas Kwiatkowskis.

Kitas Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas (MTN-Qhubeka) finišo nepasiekė. Iš 196 startavusių dviratininkų finišo liniją pasiekė 145.

Šaltinis: Sportas.lt