R.Navardauskas Tour de Romandie prologe devintas

LT_plento_cempionatas_2013-16098Pirmadienį Švecarijoje  68-ą kartą startavo Tour de Romandie, kur prie starto linijos stojo ir lietuvis Ramūnas Navardauskas. Lenktynės Ascona mieste prasidėjo 5,57 km ilgio prologu, kurį laimėjo lenkas Michal Kwiatkowski (Omega Pharma-QuickStep).

“Didelis siurprizas nugalėti. Po Ardenų klasikų buvau geroje formoje, bet nebuvau tikras kaip aš jausiuosi šiandien” – po pergalės džiaugėsi lenkas.

R.Navardauskas kaip ir lenkas šį pavasarį rodo puikią formą, lietuvis nuo M.Kwiatkowskio atsiliko tik 9 sekundėmis ir  finišavo devintoje vietoje. Praėjusiais metais lietuvis šių lenktynių antrame etape pademonstravęs sprinterio savybes iškovojo pergalę.

Antras prologe liko ir keturias sekundes nugalėtojui pralaimėjo R.Navardausko komandos draugas australas Rohanas Dennisas. Vokietis Marcelis Kittelis (Giant-Shimano) ir italas Giacomo Nizzolo (Treck Factory Racing) atsiliko taip pat keturias sekundes ir atitinkamai klasifikujami trečioje ir ketvirtoje vietoje.

Pasaulio čempionas vokietis Tony Martinas (Omega Pharma – QiuckStep) atsiliko penkiomis sekundėmis ir finišavo penktas. Praėjusių metų Tour of Romandie nugalėtojas britas Chrisas Froome’as (Team Sky) buvo paskutinis startavęs šiandien, o finišavo 13-oje vietoje, lenkui pralaimėjęs  devyniomis sekundėmis.