Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

R.Navardausko „Garmin-Sharp” pakeitė spalvas ir tapo „Team Cannondale-Garmin”

CPCLAUNCH_JH_4526-664x443Sausio 8 d. Niujorke lietuvio Ramūno Navardausko komanda ilgai slėpusi visas naujienas po devyniais užraktais, pagaliau pristatė naująjį projektą savo gerbėjams ir pasaulio žiniasklaidai. Prabangiame vakarėlyje, žalios spalvos prietemoje „Team Cannondale-Garmin” pristatė naujus komandos dviračius, aprangą, pasakojo apie naujojo sezono planus ir tikslus.

Komandos pristatyme dalyvavo Andrew Talansky, Benas Kingas, Joe Dombrowskis, Tedas Kingas, Danielis Martinas, Davide‘as Formolo ir komandos vadovas Jonathanas Vaughtersis. R.Navardauskas  komandos pristatyme nedalyvavo, jis šiuo metu treniruojasi Ispanijoje ir ruošiasi pirmajam šių metų startui klasikinėse varžybose Trofeo Serra de Tramuntanan, kurios vyks šių metų sausio 31 d. Ispanijoje.

„Team Cannondale-Garmin” komandos pristatyme vadovai džiaugėsi artėjančiu sezonu, kuris jiems prasidėjo būtent šiuo komandos pristatymu Niujorke. Vadovai pažymėjo, kad ši komanda labai stipri ir jauna, jai iškelti nauji tikslai, kurių jiems padės siekti nauji partneriai.

2015 m. sezonui komandoje registruoti 27 dviratininkai iš 14-os valstybių. Svarbiausi komandos nariai išlieka Ryderis Hesjedalis, Danielis Martinas, Andrew Talansky, Tomas Danielsonas. Komandą po susijungimo su „Cannondale”  papildė nauji aštuoni nariai, taip pat prisijungė 21-ių metų vokietis Rubenas Zepuntke‘as ir norvegas Kristofferis Skjerpingas bei buvęs „Sky” komandos narys J.Dombrowskis.

Kaip didžiausias netektis galima įvardinti karjerą pabaigusį britą Davidą Millarą, į buvusią Ignato Konovalovo komandą „MTN – Qhubeka” išėjusį sprinterį Tylerį Farrarą ir dar praėjusio sezono pabaigoje komandą palikusį australą Rohaną Dennisą. Iš viso po „Garmin-Sharp” ir „Cannondale” susijungimo komandą paliko 12-ą dviratininkų.

Pagrindinis komandos rėmėjas ir dviračių tiekėjas „Cannondale” vakar Niujorke pristatė ir dviračius kuriais „Team Cannondale-Garmin” 2015 m. sezone bandys siekti pergalių. Grupinėse lenktynėse dviratininkai važiuos „SuperSix Hi-Mod” ir „Synapse Hi-Mod” dviračiais, o asmeninėse lenktynėse laikui naudos „Lice RC” dviračius.

Taip pat stipriai pakito ir komandos spalvos. Naujasis projektas perėmė senųjų komandų spalvas, juodą iš „Garmin-Sharp” ir žalią iš „Cannondale” ekipos.

Pirmasis komandos startas 2015 m. sezone numatytas Argentinoje, kur sausio 19 d. startuos devintosios daugiadienės lenktynės „Tour de San Luis”. Lietuvių starto protokole nėra. Praėjusiais metais šiose lenktynėse dalyvavo lietuvis Aidis Kruopis.

cannondale-garmin-2015-jersey-630x420

CPCLAUNCH_JH_4358-664x443

CPCLAUNCH_JH_4346-664x443

CPCLAUNCH_JH_4269-664x443

CPCLAUNCH__NP_4348-664x443

2

1

4

5

3