Raimondas Rumšas iškovojo dar vieną pergalę

Dviratininkas Raimondas Rumšas jaunesnysis („Soligo Amaru Palazzago Sirio“) sekmadienį laimėjo Italijoje, Toskanos regione, vykusias 48-ąsias lenktynes „Coppa Bologna“. Tai – trečioji 22-ejų metų lietuvio pergalė per 15-a dienų.

R. Rumšas 139 km nuvažiavo per 3 val. 26 min. 26 sek. (vid. greitis – 40,488 km/h) ir antrą vietą užėmusį italą Giovanni Petroni („Cervelo“) aplenkė 1 min. 59 sek. Trečias finišavo kitas italas Simone Pettinelli („Colpack“, +2.33).

Iš 153-ijų startavusių dviratininkų finišavo 64-i.

Šeštadienį Italijoje, Umbrijos regione, surengtose 32-osiose lenktynėse „Trodeo Tosco – Umbro“ R. Rumšas finišavo šeštas.

Nugalėjo italas Michael Delle Foglie („Gragnano SC“). Jis 131 km nuvažiavo per 3 val. 15 min. 30 sek. (vid. greitis – 10,205 km/h).

Lenktynėse dalyvavo 143-ys dviratininkai.

Liepos 16-ą dieną R. Rumšas laimėjo „Freccia dei Vini“ (167,3 km), o liepos 22-ąją – „Memorial Filippo Micheli“ (126,9 km) lenktynes.