Ramūnas Navardauskas 15-ajame „Tour de France“ etape – šeštas

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas („Cannondale-Garmin“) 102-ųjų labiausiai prestižinių daugiadienių lenktynių „Tour de France“ 15-ajame etape sekmadienį po finišo sprinto užėmė šeštą vietą.

27 metų lietuvis „Tour de France“ lenktynėse dalyvauja ketvirtą kartą. Ramūnas į pirmąjį dešimtuką pateko aštuntą kartą, neskaitant komandų atskiro starto lenktynių.

15-ąjį etapą laimėjo vokietis Andre Greipelis („Lotto Soudal”). Jis 183 km nuvažiavo per 3 val. 56 min. 35 sek. (vid. gretis – 46,411 km/h). A. Greipelis šių metų „Tour de France” lenktynėse etapą laimėjo trečią kartą. Antras finišavo nugalėtojo tėvynainis Johnas Degenkolbas („Giant-Alpecin”), trečias – norvegas Alexanderis Kristoffas („Katiuša”), ketvirtas – slovakas Peteris Saganas („Tinkoff-Saxo”), o penktas – norvagas Edvaldas Boassonas Hagenas („MTN-Qhubeka”).

Lyderiu išliko britas Christopher Froome’as („Sky”). Jis sekmadienį finišavo 23-ias. Antrą vietą užima kolumbietis Nairo Quintana („Movistar”). Jis nuo lyderio atsilieka 3 min. 10 sek. Trečioje vietoje – amerikietis Tejay van Gardeneris (BMC, +3.32).

Aukščiausią vietą bendrojoje įskaitoje iš „Cannondale-Garmin” komandos užima amerikietis Andrew Talansky (+22.18). Jis yra šešioliktas.

R. Navardauskas užima 149-ą poziciją (+2:25.20).

Iš 198 startavusių dviratininkų klasifikuotas 171.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas (3358 km), baigsis liepos 26 dieną Paryžiuje.