Ramūnas Navardauskas ir Ignatas Konovalovas įveikė visą „Giro d’Italia“ maršrutą

Sekmadienį Turine pasibaigė daugiau nei tris savaites vykusios 99-osios prestižinės daugiadienės dviračių lenktynės „Giro d’Italia“. Dviratininkai iš viso įveikė beveik 3500 km. Finišą pasiekė ir abu lietuviai – Ramūnas Navardauskas („Cannondale“) bei Ignatas Konovalovas (FDJ). Jie puikiai vykdė įvairias savo komandų užduotis ir dėl aukštų vietų bendrojoje įskaitoje nekovojo.

13247744_1022290834527312_1394473546125877342_o

Antrą kartą šias lenktynes laimėjo 31 metų italas Vincenzo Nibalis („Astana“). Jis šiose varžybose triumfavo ir 2013-aisiais. „Cannondale“ komandos lyderis kolumbietis Rigoberto Uranas užėmė septintą vietą. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 11 min. 47 sek.

R.Navardauskas ir I.Konovalovas užėmė atitinkamai 120-ą ir 132-ą vietas.

Iš 198 startavusių dviratininkų klasifikuoti 154.

R.Navardauskas 17-ajame etape finišavo aštuntas.

CjpAUhsWkAAfYkJ

30-metis I.Konovalovas šiose varžybose dalyvavo ketvirtą, o 28 metų R.Navardauskas – trečią kartą. Visus kartus jie pasiekė lenktynių finišą.