Ramūnas Navardauskas ketvirtą kartą dalyvaus „Tour de France“ lenktynėse

Ramūnas Navardauskas

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas įtrauktas į JAV komandos „Cannondale-Garmin” sudėtį „Tour de France” lenktynėms. 27 metų lietuvis labiausiai prestižinėse daugiadienėse dviračių lenktynėse dalyvaus ketvirtą kartą.

„Cannondale-Garmin“ komandai 102-osiose „Tour de France” lenktynėse atstovaus aštuonių šalių dviratininkai.

R. Navardauskas praėjusį savaitgalį Ignalinoje laimėjo Lietuvos dviračių plento čempionato pavienio starto lenktynes, o grupinėse lenktynėse finišavo antras.

IMG_0877

Iš Kvėdarnos (Šilalės r.) kilęs dviratininkas „Tour de France” lenktynėse debiutavo 2011 metais. Tada jis su komandos draugais laimėjo antrąjį etapą – komandų atskiro starto lenktynes. Galutinėje įskaitoje R. Navardauskas liko 157-as. Užpernai Ramūnas taip pat pasiekė šių pragariškų lenktynių finišą. Galutinėje įskaitoje jam atiteko 120-oji vieta. Pernai lietuvis laimėjo 19-ąjį „Tour de France” etapą, dviejuose etapuose buvo trečias, o galutinėje įskaitoje užėmė 141-ą vietą.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas (3358 km), prasidės šeštadienį Utrechte (Nyderlandai), o baigsis liepos 26 dieną Paryžiuje. Varžybose dalyvaus 22 komandos.

„Cannondale-Garmin“ komandos sudėtis „Tour de France“ lenktynėms: Andrew Talansky (JAV), Daniel Martin (Airija), Ryder Hesjedal (Kanada), Jack Bauer (Naujoji Zelandija), Kristijan Koren (Slovėnija), Sebastian Langeveld, Dylan van Baarle (abu – Nyderlandai), Ramūnas Navardauskas (Lietuva), Nathan Haas (Australija).