Ramūnas Navardauskas lenktynėse Londone – 16-as

Sekmadienį Londone (Jungtinė Karalystė) surengtose dviračių lenktynėse „Prudential RideLondon – Surrey Classic“ (UCI „World Tour“) Ramūnas Navardauskas („Bahrain Merida“) finišavo su pagrindine grupe ir užėmė 16-ą vietą, o lietuvio komandos draugas ispanas Ivan Garcia finišo liniją kirto ketvirtas. Ramūnui atiteko 20 pasaulio reitingo taškų.

Lenktynių organizatorių nuotr.

Nugalėjo Vokietijos čempionas Pascal Ackermann („Bora – Hansgrohe“). Jis 183 km nuvažiavo per 4 val. 20 min. 10 sek. (vid. greitis – 42,2 km/h). Nugalėtojas pelnė 300 pasaulio reitingo taškų. Antras finišavo Italijos čempionas Elia Viviani („Quick-Step Floors“), o trečias – kitas italas Giacomo Nizzolo („Trek – Segafredo“). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-44 vietas užėmusiems dviratininkams.

Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) nefinišavo, o jo komandos draugas prancūzas Rudy Barbier užėmė 10-ą vietą.

Iš 139 startavusių dviratininkų finišavo 113.

Lenktynių prizų fondą sudarė 100 tūkst. eurų.