Ramūnas Navardauskas lenktynėse Turkijoje – trečias

Turkijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour of Cappadocia“ (UCI II kategorija) pirmajame etape Lietuvos rinktinės narys Ramūnas Navardauskas finišavo trečias. Už tai jam atiteko vienas pasaulio reitingo taškas. Ramūnas po pirmojo etapo užsivilko žalius marškinėlius, skiriamus geriausiam sprinteriui.

Nugalėjo turkas Ahmet Orken („Salcano Sakarya“). Jis 113 km nuvažiavo per 2 val. 46 min. 23 sek. (vid. greitis – 40,75 km/h). Antras finišavo Kazachstano dviratininkas Aleksandr Ovsianikov („Vino – Astana Motors“). R. Navardauskas ir ketvirtą vietą užėmęs latvis Kristers Ansons (Latvijos rinktinė) nuo nugalėtojo atsiliko 44 sek. Kiti dviratininkai atsiliko daugiau nei pusantros minutės. Rojus Adomaitis (Lietuvos rinktinė, +12.58) finišavo 32-as.

R. Navardauskas laimėjo abu tarpinius sprinto finišus (21 ir 85,5 km), o dviejuose tarpiniuose kalnų finišuose buvo antras (44,5 ir 59 km). „Kalnų karaliaus“ klasifikacijoje Ramūnas yra antras.

Iš 63 startavusių dviratininkų klasifikuoti 53. Iš lietuvių lenktynes dar tęsia Mantas Januškevičius ir Justas Beniušis, o Kasparas Punkrys ir Alanas Marcinkėnas pirmojo etapo finišo nepasiekė.

Trijų etapų lenktynės baigsis sekmadienį.