Ramūnas Navardauskas penktajame „Giro d’Italia“ etape – šešioliktas

99-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d’Italia“ penktajame etape trečiadienį lietuvis Ramūnas Navardauskas („Cannondale“) užėmė 16-ą vietą.

Ramūnas Navardauskas

© slipstreamsports.com

Po finite sprinto nugalėjo vokietis Andre Greipelis („Lotto Soudal“). Jis 233 km nuvažiavo per 5 val. 40 min. 35 sek. (vid. greitis – 41,047 km). 14-57 vietas užėmę dviratininkai, tarp jų ir R. Navardauskas, nuo nugalėtojo atsiliko 4 sek.

Kitas Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas (FDJ) finišavo 89-as (+1.12). Jis kartu su Mickaeliu Delage’u į finišą „vežė“ savo komandos sprinterį Arnaud’ą Demare’ą, kuris užėmė antrą vietą. Iki finišo likus vienam kilometrui, I.Konovalovas ir M.Delage’as važiavo pačiame pagrindinės grupės priekyje.

Lyderiu išliko olandas Tomas Dumoulinas („Giant – Alpecin“). „Cannondale“ komandos lyderis kolumbietis Rigoberto Uranas užima 12-ą vietą. Jis nuo lyderio atsilieka 40 sek.

Lietuvos dviratininkai dėl aukštų vietų bendrojoje įskaitoje nekovoja. Po penktojo etapo I.Konovalovas yra 101-as, o R.Navardauskas – 109-as.

Iš 198 lenktynes pradėjusių dviratininkų klasifikuoti 193.

30-metis I.Konovalovas šiose varžybose dalyvauja ketvirtą, o 28 metų R.Navardauskas – trečią kartą.

Varžybos, kurias sudaro 21 etapas (3463 km), baigsis gegužės 29 dieną Turine.