Ramūnas Navardauskas „Saudi Tour“ lenktynėse – 14-as

Saudo Arabijoje surengtose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Saudi Tour“ (UCI I kategorija) Ramūnas Navardauskas („Nippo Delko One Provence“) užėmė 14-ą vietą. Už tai Lietuvos čempionui atiteko penki pasaulio reitingo taškai.

Nugalėjo ir 125 pasaulio reitingo taškus pelnė vokietis Phil Bauhaus („Bahrain – McLaren“). R. Navardauskas nuo jo atsiliko 36 sek. Net keturis kartus į „Top-20“ šiose lenktynėse patekusio Ramūno komandos draugas Evaldas Šiškevičius (+1.10) užėmė 24-ą vietą. Jam atiteko trys pasaulio reitingo taškai.

Iš 123 startavusių dviratininkų klasifikuota 114.

Komandų įskaitoje „Nippo Delko One Provence“ užėmė penktą vietą.

Paskutinį, penktą, etapą (137 km) šeštadienį laimėjo P. Bauhaus – 3 val. 18 min. 57 sek. (vid. greitis – 43,43 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-69 vietas užėmusiems dviratininkams. E. Šiškevičius finišavo 18-as, o R. Navardauskas – 23-ias.