Ramūnas Navardauskas trečiajame „Binck Bank Tour” etape – 16-as

Nyderlanduose ir Belgijoje vykstančių 14-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Binck Bank Tour“ (UCi „World Tour“) trečiajame etape  trečiadienį Ramūnas Navardauskas finišavo 16-as. Lietuvos vicečempionas šį sezoną į 20-uką pateko šeštą kartą.

Nugalėjo olandas Taco van der Hoorn („Roompt – Nederlandse Loterij“). Jis 174,9 km nuvažiavo per 3 val. 47 min. 42 sek. (vid. greitis – 46,09 km/h). Trečias finišavo Aidžio Kruopio komandos draugas belgas Sean de Bie („Verandas Willems – Crelan“, +3 sek.), o ketvirtas – R. Navardausko komandos draugas slovėnas Matej Mohorič (+ 3 sek.). R. Navardauskas ir 23-ią vietą užėmęs Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 11 sek. A. Kruopis finišavo 133-ias, o Ignatas Konovalovas („Groupama – FDJ“) – 151-as.

Varžybų lyderiu tapo M. Mohorič. Antrą vietą užima S. de Bie (+1 sek.). Iš lietuvių aukščiausią vietą – 46-ą – užima R. Navardauskas (+1.19). G. Bagdonas (+1.23) yra 51-as.

Septynių etapų lenktynėse, kurios baigsis sekmadienį, startavo 161 dviratininkas iš 22 komandų. Po trijų etapų klasifikuoti 159 dviratininkai.