Ramūnas Navardauskas Turkijoje išsaugojo trečią poziciją

Turkijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour of Cappadocia“ (UCI II kategorija) antrajame etape šeštadienį Lietuvos rinktinės narys Ramūnas Navardauskas užėmė penktą vietą ir bendrojoje įskaitoje išliko trečias. Ramūnas išsaugojo ir žalius marškinėlius, skiriamus geriausiam sprinteriui.

Antrąjį etapą laimėjo turkas Mustafa Sayar („Salcano Sakarya“). Jis 131 km nuvažiavo per 3 val. 14 min. 45 sek. (vid. greitis – 40,378 km/h). R. Navardauskas nuo jo atsiliko 1 min. 17 sek. Rojus Adomaitis finišavo 30-as, Justas Beniušis – 40-as, o Mantas Januškevičius – 45-as. Beje, R. Navardauskas antrajame etape griuvo. Laimei, jis rimtų sužalojimų nepatyrė.

Ramūno Navardausko asmeninio albumo nuotr.

Lenktynių lyderiu tapo Kazachstano dviratininkas Aleksandr Ovsianikov („Vino – Astana Motors“). Jis šeštadienį finišavo trečias. Antrą vietą užima M. Sayar (+1.14). R. Navardauskas nuo lyderio atsilieka 1 min. 34 sek. R. Adomaitis (+29.04) užima 32-ą vietą.

R. Navardauskas laimėjo antrąjį tarpinį sprinto finišą (92 km) ir išsaugojo taškų klasifikacijos lyderio poziciją. Ramūnas turi 33 taškus, o antrą vietą užimantis A. Ovsianikov atsilieka šešiais taškais.

Iš 63 startavusių dviratininkų klasifikuota 50.

Trijų etapų lenktynės baigsis sekmadienį.