Ramūno Navardausko taurės lenktynėse dominavo varžybų šeimininkai

Šilalėje ir jos apylinkėse dvi dienas vykusiose Ramūno Navardausko taurės varžybose net šešias pirmąsias vietas iš 11 galimų iškovojo varžybų šeimininkai – Šilalės sporto mokyklos ir dviračių sporto klubo „Kvėdarna“ dviratininkai, treniruojami Kęstučio Česaičio.

Mergaičių grupėje Skaistė Mikašauskaitė laimėjo tiek pavienio starto (10 km), tiek grupines (15 km) lenktynes. Jaunučių merginų 10 km pavienio starto lenktynėse pirma buvo Gustė Stanišauskaitė, o jaunučių vaikinų 10 km pavienio starto lenktynėse nugalėjo Aivaras Mikutis. Jaunučių merginų grupines lenktynes (33 km) laimėjo Auksė Strainytė. Antrą vietą užėmė Belgijos atstovė Gloria van Mechelen („Canibal Team“), o trečią – Gabija Ališauskaitė (Vilniaus miesto SC – „Vitus“). 18+ merginų grupėje grupines lenktynes (51 km) laimėjo Ernesta Strainytė.

Jaunučių vaikinų grupinėse lenktynėse (42 km) pirmas finišavo Mantas Bitinas (Panevėžio KKSC – „Fortūna“). Antrą vietą užėmė Žygimantas Matuzevičius (Vilniaus miesto SC – „Vitus“), o trečią – A. Mikutis.

Berniukų 10 km pavienio starto lenktynes laimėjo australas Oscar Chamberlain („Canibal Team“), o 21 km grupinėse lenktynėse pirmas finišavo jo komandos draugas Belgijos atstovas Vlad van Mechelen.

Veteranų V30 grupėje pirmas buvo Maksimas Seluchinas („Blitz – S-Sportas“). Elitinėms profesionalų komandoms atstovavęs Tomas Vaitkus („Velopeak Hunters“) liko antras. Veteranų V40 grupėje nugalėjo Arturas Ščerbakovas („Memel“).

21-ą kartą surengtose tarptautinėse dviračių lenktynėse dalyvavo per 80 dviratininkų iš Australijos, Baltarusijos, Belgijos ir Lietuvos.