Rasa Leleivytė „Giro Rosa“ lenktynėse finišavo 15-a

Lietuvos dviratininkė Rasa Leleivytė („Aromitalia – Vaiano“) Italijoje vykstančių prestižinių 27-ųjų daugiadienių lenktynių „Giro Rosa“ (2.WWT kategorija) šeštajame etape ketvirtadienį finišavo 15-a.

Nugalėjo amerikietė Evelyn Stevens („Boels – Dolmans“). Ji 118,6 km kalnuota trasa nuvažiavo per 3 val. 47 min. 42 sek. (vid. greitis – 31,252 km/h).

sesta-tappa-1

® girorosa.it

R.Leleivytė nuo nugalėtojos atsiliko 11 min. 19 sek. Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms besirengianti Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Inpa – Bianchi – Giusfredi“, +28.57) užėmė 56-ą vietą.

Varžybų lydere tapo amerikietė Megan Guarnier („Boels – Dolmans“), kuri ketvirtadienį finišavo antra. R.Leleivytė (+26.43) iš 29-os vietos pakilo į 21-ą. D.Tušlaitė (+50.54) užima 57-ą vietą.

Iš 137 startavusių dviratininkų klasifikuota 121.

Devynių etapų lenktynės, kurias 2006 ir 2007 metais laimėjo Edita Pučinskaitė, baigsis sekmadienį.