Rasa Leleivytė ir Inga Češulienė Prancūzijoje pelnė pasaulio reitingo taškų

Prancūzijoje vykusiose antriosiose moterų dviračių lenktynėse „Grand Prix Feminin de Chambery“ (UCI I kategorija; 109 km) Italijos komandos „Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“ narės Rasa Leleivytė ir Inga Češulienė užėmė atitinkamai 11-ą ir 22-ą vietas. Už tai joms atiteko 15 ir 3 pasaulio reitingo taškai.

Inga Češulienė ir Rasa Leleivytė. Foto: Gediminas Kastanauskas

Nugalėjo australė Brodie Chapman („FDJ Nouvelle – Aquitaine Futuroscope“) – 3 val. 20 min. 37 sek. (vid. greitis – 32,599 km/h). Jai atiteko 125 pasaulio reitingo taškai. Rasa nuo nugalėtojos atsiliko 7 min. 59 sek., o Inga – 8 min. 54 sek.

Iš 124 startavusių dviratininkių klasifikuotos 53.

19-ą kartą Prancūzijoje surengtose jaunių vaikinų lenktynėse Paryžius – Rubė (Tautų taurė; 111 km) „Cannibal“ komandos narys Rokas Adomaitis užėmė 25-ą vietą.

Nugalėjo Liuksemburgo dviratininkas Niels Michotte („Ag2r Citroen U19“) – 2 val. 39 min. 58 sek. (vid. greitis ­– 41,634 km/h). Rokas nuo jo atsiliko 2 min. 15 sek.

Lietuvos ir Belgijos pilietybes turintis Vlad van Mechelen (Belgijos rinktinė, +31 sek.) finišavo 9-as.

Puikiai pasirodė Estijos dviratininkai: Romet Pajur finišavo 2-as, Lauri Tamm – 6-as, Frank Ragilo – 11-as, o Virgo Mitt – 14-as.