Rasa Leleivytė Ispanijoje pelnė 14 pasaulio reitingo taškų

Ispanijoje surengtose antrosiose dviračių plento moterų lenktynėse „Vuelta Ciclista Andalucia Ruta Del Sol“ Baltijos ir Lietuvos čempionė Rasa Leleivytė („Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“) užėmė 12-ą vietą. Už tai jai atiteko 10 pasaulio reitingo taškų.

Nugalėjo norvegė Katerine Aalerud („Movistar“). Ji pelnė 125 pasaulio reitingo taškus. R. Leleivytė nuo nugalėtojos atsiliko 6 min. 23 sek.

Klasifikuotos 68 dviratininkės. Lenktynes pradėjo 111 sportininkių iš 19 komandų.

Paskutinį, penktąjį, etapą (95,6 km) laimėjo Norvegijos rinktinės narė Mie Bjoerndal Ottestad – 2 val. 38 min. 27 sek. (vid. greitis – 36,201 km/h). R. Leleivytė (+5.26) finišavo 15-a.

Lietuvos dviratininkė pirmajame etape finišavo 6-a, antrajame – 15-a, trečiajame  – 9-a, o ketvirtajame – 12-a. Rasa šiose lenktynėse iš viso pelnė 14 pasaulio reitingo taškų.