Rasa Leleivytė lenktynėse Italijoje finišavo antra!

Italijoje vykstančių moterų dviračių lenktynių „Giro Toscana – Memorial Michela Fanini“ (2.2 kategorija) pirmajame etape šeštadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia – Vaiano“) užėmė antrą vietą ir pelnė penkis pasaulio reitingo taškus.

arrivo-1a-tappa-800x600

© michelafanini.com

Nugalėjo Lietuvos čempionės Daivos Tušlaitės komandos draugė italė Anna Stricker („Inpa – Bianchi“). Ji 133,6 km nuvažiavo per 3 val. 22 min. 21 sek. (vid. greitis – 39,615 km/h). Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-8 vietas užėmusioms dviratininkėms.

D.Tušlaitė finišavo dešimta (+3 sek.), o Silvija Latožaitė („Aromitalia – Vaiano“, 16 sek.) – 34-a.

Lenktynių lydere išliko prologo nugalėtoja PAR dviratininkė Ashleigh Moolman („Cervelo – Bigla“). Ji šeštadienį finišavo trečia. D. Tušlaitė iš šeštos vietos pakilo į ketvirtą. Ji nuo lyderės atsilieka 15 sek.

R.Leleivytė (+19 sek.) iš 51-os vietos šoktelėjo į septintą, o S.Latožaitė (+29 sek.) iš devintos pozicijos nukrito į 14-ą.

Iš 122 startavusių dviratininkių klasifikuota 113.

Dviejų etapų lenktynės baigsis sekmadienį.

1999 metais šias lenktynes laimėjo Edita Pučinskaitė, o 2009 metais – Diana Žiliūtė.