Rasa Leleivytė lenktynėse Lenkijoje – šešta

Lenkijoje pirmą kartą surengtų moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de Pologne“ (2.2 kategorija) galutinėje įskaitoje lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia – Vaiano“) užėmė šeštą vietą. Už tai 27 metų mūsų šalies dviratininkei atiteko aštuoni pasaulio reitingo taškai.

13708140_10153822998653505_4060127778857040661_o

Nugalėjo Šveicarijos rinktinės atstovė Jolanda Neff. R.Leleivytė nuo jos atsiliko 11 min. 53 sek.

Aušrinė Trebaitė („Planet X – Bo-go Szczecin“, +40.57) užėmė 37-ą vietą.

Iš 77 startavusių dviratininkių kalsifikuotos 59.

13775819_10153823981478505_2740174202870027929_n

Lenktynių nugalėtojai atiteko automobilis „Hyundai Elantra“.

Trečiadienį vyko du etapai. Antrąjį etapą – 4 km pavienio starto lenktynes – laimėjo brazilė Flavia Oliveira („BTC City Ljubljana“). Ji distanciją įveikė per 9 min. 18 sek. R.Leleivytė (+58 sek.) užėmė 12-ą, o A.Trebaitė (+1.51) – 40-ą vietas. Paskutiniajame, trečiajame, etape pergalę šventė J.Neff. Ir pirmąjį etapą laimėjusi Šveicarijos dviratininkė 78 km kalnuota trasa nuvažiavo per 2 val. 24 min. 46 sek. R.Leleivytė (+8.44) finišavo devinta, o A.Trebaitė (+20.36) – 45-a.