Rasa Leleivytė „World Tour“ serijos lenktynėse Italijoje – 12-a

Sekmadienį Italijoje vykusiose 19-ose moterų daugiadienėse dviračių lenktynėse „Trofeo Alfredo Binda – Comune di Cittiglio“ lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia – Vaiano – Fondriest“) po finišo sprinto užėmė 12-ą vietą ir pelnė 18 pasaulio reitingo taškų. Tai buvo trečios šių metų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) „World Tour“ serijos lenktynės.

Pergalę iškovojo ir 120 pasaulio reitingo taškų pelnė amerikietė Coryn Rivera („Sunweb“). Ji 131,3 km nuvažiavo per 3 val. 25 min. 26 sek. (vid. greitis – 38,348 km/h). Antra finišavo kubietė Arlenis Sierra („Astana“), o trečia – Europos jaunimo vicečempionė danė Cecilie Uttrup Ludwig („Cervelo – Bigla“). 4-25 vietas užėmusios dviratininkės nuo nugalėtojos atsiliko 2 sek.

Londono olimpinių žaidynių ir triskart pasaulio čempionė olandė Marianne Vos („WM3 Energie“, +46 sek.) finišavo 29-a.

Iš 147 startavusių dviratininkių klasifikuotos 89. Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“) finišo nepasiekė.

UCI „World Tour“ seriją sudaro 20 lenktynių. Po trejų lenktynių pirmauja Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja italė Elisa Longo Borghini („Wiggle High5“), kuri sekmadienį finišavo devinta.