Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rio de Žaneire į startą stoja Simona Krupeckaitė

Šeštadienį Rio de Žaneiro olimpiniame dviračių treke varžybas pradės jau ketvirtose olimpinėse žaidynėse startuojanti panevėžietė Simona Krupeckaitė. 33 metų buvusi pasaulio ir Europos čempionė nuo 16.15 val. lenktyniaus keirino rungtyje, kurios nugalėtoja paaiškės prieš pat vidurnaktį Lietuvos laiku.

Simonos Krupeckaitės asmeninio archyvo nuotr.

Šioje rungtyje varžysis 27 dviratininkės, pirmame etape suskirstytos į keturias grupes. Iš jų į antrą etapą tiesiai pateks po dvi sportininkes. Likusios kovos paguodos važiavimuose dėl dar keturių bilietų tolyn.

Antrajame etape dviratininkės, padalintos į dvi grupes po šešias, rungsis dėl šešių kelialapių į finalą. Nepatekusios į jį lenktyniaus dėl 7-12 pozicijų.

S. Krupeckaitė dar dalyvaus sekmadienį prasidėsiančiose sprinto lenktynėse.

„Trekas palieka puikų įspūdį. Čia pakankamai greitas parketas, todėl galima tikėtis rekordų. Jis gerai laiko dviratį, nereikia papildomai vairuoti, pratintis prie viražų. Įvažiuoji kaip pas save namo. Tai džiugina, nes gali maksimaliai atlikti savo darbą, negalvoti apie tai, kaip dviratį išlaikyti“, – įspūdžiais dalijosi S. Krupeckaitė. Į Braziliją sportininkė atvyko iš treniruočių stovyklos Kolumbijoje, tad Rio de Žaneire jai nekilo problemų dėl aklimatizacijos.

Dviratininkė neslėpė, kad per varžybas didžiausias jos priešas būna ne varžovės, o ji pati: „Olimpiada ne pats geriausias mano arkliukas. Bet tikiuosi, kad pagaliau subrendau, nebus pilnos kelnės prieš startą, mokėsiu su savimi kovoti. To labiausiai sau ir linkiu. Liko naktis, bet jaučiuosi pakankamai rami, kalbant apie jaudulio lygį ir adrenalino kiekį. O kaip rytoj teks kovoti su emocijomis, matysime. Tikiuosi, kad branda iškovos aukštesnę vietą nei pergyvenimas. Ir galėsiu atlikti savo darbą maksimaliai gerai. Kaip ir jūs, ir visi Lietuvos žmonės, ir aš pati sau linkiu medalio. Tai normalu, ko čia kitaip važiuoti. Sau labiausiai linkėčiau padaryti tai, ką geriausiai moku.“

S. Krupeckaitė Atėnų olimpiados 500 m pavienio starto lenktynėse buvo ketvirta, o sprinto rungtyje – septinta, Pekino olimpinių žaidynių sprinto lenktynėse užėmė aštuntą vietą, Londono olimpiados sprinte buvo penkta, o keirine – septinta.

Keirino rungties tvarkaraštis (Lietuvos laiku, +6 val.) 

Rugpjūčio 13 d. (šeštadienis)

16.00-16.21 I etapas

16.44-17.05 I etapo paguodos važiavimai

22.22-22.34 II etapas

23.27-23.33 Finalas dėl 7-12 vietų

23.33-23.39 Finalas dėl 1-6 vietų

00.07-00.17 Apdovanojimo ceremonija.

Pagal LTOK informaciją parengė Tomas Gaubys