Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rmūnas Navardauskas daugiadienėse lenktynėse Gabone – 10-as

Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionas Ramūnas Navardauskas, atstovaujantis Prancūzijos komandai „Nippo Delko One Provence“, savo pirmosiose šio sezono varžybose – 15-osiose daugiadienėse lenktynėse „La Tropicale Amissa Bongo“ (UCI I kategorija) Gabone – „vežė“ ekipos draugus į pergales, o galutinėje bendrojoje įskaitoje iškovojo 10-ą vietą. Už tai lietuviui atiteko 20 pasaulio reitingo taškų. 

Lenktynes laimėjo ir 125 pasaulio reitingo taškus pelnė prancūzas Jordan Levasseur („Natura4Ever – Roubaix Lille Metropole“). Aukščiausią vietą iš „Nippo Delko One Provence“ komandos bendrojoje įskaitoje užėmęs R. Navardauskas nuo nugalėtojo atsiliko 27 sek. Ramūno komandos draugas japonas Fumiyuki Beppu (+1.12) užėmė 14-ą vietą.

Septynių etapų lenktynes pradėjo 90 dviratininkų iš 15 komandų ir 17 šalių. Klasifikuoti 72 varžybų dalyviai. 

https://twitter.com/NIPPO_RACING/status/1221437259926233088

Paskutinį, septintąjį, etapą sekmadienį laimėjo prancūzas Lorenzo Manzin („Total Direct Energie“). Jis 128 km nuvažiavo per 2 val. 49 min. 56 sek. (vid. greitis – 45,194 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-26 vietas užėmusiems dviratininkams. R. Navardauskas finišavo 24-as, o jo komandos draugai – italas Riccardo Minali ir Biniam Hailu iš Eritrėjos iškovojo atitinkamai trečią ir šeštą vietas. 

Šiose lenktynėse „Nippo Delko One Provence“ komandos dviratininkai iškovojo dvi pergales, o vietas pirmajame šešete užėmė net 10 kartų. B. Hailu už pirmą vietą taškų klasifikacijoje pelnė rožinius marškinėlius. R. Navardauskas svariai prisidėjo prie aukštų savo komandos draugų pasiekimų, o ir pats antrajame etape iškovojo penktą vietą. 

„Gera pradžia – pusė darbo. Reikia tik nesustoti, – po lenktynių sakė R. Navardauskas. – Dabar laukia „Tour of Saudi Arabia“, o po to turėjo būti „Tour of Hainan“, bet į Kiniją greičiausiai nebevyksime.“

Informaciją parengė Tomas Gaubys