Rojus Adomaitis lenktynėse Lenkijoje finišavo 16-as

Lenkijoje surengtų 29-ųjų daugiadienių „Solidarumo“ dviračių lenktynių (UCI II kategorija) paskutiniajame, penktajame, etape šeštadienį Rojus Adomaitis („Klaipėda“) užėmė 16-ą vietą.

Nugalėjo lenkas Sylwester Janiszewski („Wibatech Merx 7R“). Jis 185 km nuvažiavo per 4 val. 41 min. 20 sek. (vid. greitis – 39,455 km/h). 9-35 vietas užėmę dviratininkai, tarp jų ir R. Adomaitis, nuo nugalėtojo atsiliko 35 sek. Venantas Lašinis ir Kęstutis Vaitaitis (abu – „Staki – Technorama“, +1.31) užėmė atitinkamai 55-ą ir 60-ą vietas.

Lenktynes laimėjo S. Janiszewski. V. Lašinis (+4.27) užėmė 35-ą, R. Adomaitis (+7.32) – 61-ą, o K. Vaitaitis (+9.42) – 77-ą vietas.

Klasifikuota 100 dviratininkų.

Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje V. Lašinis tarp 69 dviratininkų klasifikuotas 16-as, R. Adomaitis – 30-as, o K. Vaitaitis – 40-as.

Lenktynėse dalyvavo 120 dviratininkų iš 21 komandos ir 12 šalių.