Rokas Gelžinis ir Justė Juškevičiūtė – lenktynių Lenkijoje nugalėtojai!

Lietuvos dviratininkas Rokas Gelžinis (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija – „Umarai“) tapo Sobotkoje (Lenkija) vykusių 31-ųjų tarptautinių lenktynių „Slęzanski Mnich“ nugalėtoju. Jis laimėjo jaunių (17-18 metų) lenktynes, kuriose dalyvavo 126 dviratininkai.

R. Gelžinis 72 km nuvažiavo per 1 val. 44 min. 52 sek. ir 2-3 vietas užėmusius Lenkijos dviratininkus aplenkė 3 sek. Karolis Galeckas (Kauno „Gaja“ – „Staki“, +1.44) finišavo 17-as. Iš viso klasifikuoti 83 dviratininkai.

Justė Juškevičiūtė (Šilalės SM – „Kvėdarna“) moterų, jaunimo ir jaunių merginų lenktynėse (54 km) tarp 70 dalyvių buvo 12-a, o jaunių grupėje iškovojo pirmą vietą.

Gintarė Kiupelytė (Šilalės SM – „Kvėdarna“) finišavo 28-a, o jaunių grupėje tarp 36 dalyvių buvo aštunta.

18 km jaunučių (15-16 metų) merginų lenktynėse Gustė Stanišauskaitė (Šilalės SM – „Kvėdarna“) užėmė penktą vietą.

Nugalėjo lenkė Olga Wankiewicz – 32 min. 2 sek. Gustė nuo jos atsiliko 10 sek.

Raminta Šiugždinytė (Kauno „Gaja“ – „Staki“) finišavo 11-a, Brigita Aitvidaitė (Panevėžio RSSG – „Fortūna“) – 12-a, Rūta Rastauskaitė (Panevėžio RSSG – „Fortūna“) – 13-a, Greta Puodžiūnaitė (Vilkaviškio SM – „Aira“) – 17-a, o Auksė Strainytė (Šilalės SM – „Kvėdarna“) – 19-a.

Iš 64 startavusių dviratininkių klasifikuots 61.

54 km jaunučių vaikinų lenktynėse 18-ą vietą užėmė Mantas Bitinas (Panevėžio RSSG – „Fortūna“). Iš 127 startavusių dviratininkų finišavo 67.