Rokas Sviderskis Austrijoje užėmė trečią vietą ir sustiprino lyderio poziciją

Zalbache (Austrija) vykusiame kalnų dviračių greitojo leidimosi (downhill) varžybų „Specialized Rookies Cup“ ketvirtajame etape Lietuvos atstovas Rokas Sviderskis užėmė trečią vietą. 15-metis kaunietis bendrojoje įskaitoje padidino savo persvarą nuo 61 iki 131 taško.

Ketvirtąjį etapą vaikinų iki 17 metų grupėje laimėjo šveicaras Lucas Hart – 3 min. 37,408 sek. Antrą vietą užėmė austras Florian Grilnberger (+3,085 sek.). R. Sviderskis nugalėtojui pralaimėjo 4,896 sek.

Antrąjį ir trečiąjį etapus laimėjęs Lietuvos dviratininkas kvalifikacijoje tarp 58 dalyvių iš šešių šalių, buvo antras.

Po keturių etapų pirmaujantis R. Sviderskis turi 558 taškus. Antrą vietą užima vokietis Moritz Sigl, surinkęs 427 taškus. Trečioje vietoje – kitas vokietis Leon Stemmler, kurio sąskaitoje – 403 taškai. Klasifikuoti 109 dviratininkai iš septynių šalių.