Rokas Sviderskis Baltijos taurės varžybose Estijoje – antras

Estijoje vykusio Baltijos kalnų dviračių greitojo leidimosi (downhill) taurės varžybų pirmojo etapo jaunių grupėje (23 dalyviai) Lietuvos atstovas Rokas Sviderskis iškovojo antrą vietą.

Rokas Sviderskis (k). Foto: Dainius Sviderskis

Nugalėjo abu važiavimus laimėjęs estas Robert Johanson – 1 min. 30,45 sek. R. Sviderskis jam pralaimėjo 7,94 sek. Trečias buvo estas Kenth Lusenberg (+11,57 sek.).

Rokas pirmojo važiavimo pirmajame sektoriuje buvo antras, antrajame sektoriuje – pirmas, o trečiajame sektoriuje – tik 22-as. Lietuvos dviratininkas paskutiniame akmenų ruože griuvo ir po pirmojo važiavimo jaunių grupėje buvo klasifikuotas penktas. Visuose trijuose antrojo važiavimo sektoriuose Rokas buvo antras.

R. Sviderskis absoliučioje įskaitoje (78 dalyviai) užėmė šeštą vietą. Pirmas – R. Johanson. Beje, Rokas antrajame važiavime tarp visų dalyvių buvo trečias.

Vilius Keblys iškovojo antrą vietą U14 grupėje. „Sviderskis Racing Team“ vadovas Dainius Sviderskis sakė, kad Vilius prieš kelias savaites Latvijoje susižeidė koją, tačiau vis tiek atvyko pasigalynėti su bendraamžiais.

Vilius Keblys (k). Foto: Dainius Sviderskis

Steponas Dudas, pranokęs 11 varžovų, Hobby FS grupėje užėmė šeštą vietą. Jis po pirmojo važiavimo buvo trečias, o antrajame nusileidime griuvo ir buvo klasifikuotas dešimtas.

Antrasis Baltijos taurės varžybų etapas vyks rugpjūčio 8-9 dienomis Ignalinoje. Liepos 18-19 dienomis R. Sviderskis ketina dalyvauti varžybose Lenkijoje.