Royal Smilde Olympia’s Tour: E.Juodvalkis aštuntas

Egidijus JuodvalkisOlandijoje daugiadienėse dviratininkų lenktynėse “Royal Smilde Olympia’s Tour” Egidijus Juodvalkis trečiadienį kovojo dėl pergalės. “Team3M” komandai atstovaujantis lietuvis finišavo su pagrindine grupe ir liko aštuntoje vietoje.

Visą trečiojo etapo nugalėtojų pakylą okupavo Olandijos atstovai, nugalėtoju tapo Wimas Stroetingas iš “Koga Cycling Team”, olandas 170,9 km trasą įveikė per 3 val 50 min ir 37 sek. Antras liko  Johimas Ariesenas iš “Metec – TKH Continental Cyclingteam”, trečias finišavo Yaeris Havikas iš “Cyclingteam de Rijke”.

Bendroje įskaitoje pirmauja olandas Berdenas De Vriesas iš “Cyclingteam Jo piels”, lietuvio E.Juodvalkio komandoje aukščiausioje pozicijoje esantis Michaelis Vingerlingas, šiuo metu rikiuojasi tik 37-oje vietoje ir lyderiui pralaimi 1 min ir 33 sek. E.Juodvalkis šiuo metu rikiuojamas 40-oje pozicijoje.