Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

S.Krupeckaitė po šeštadienio incidento atsidūrė ligoninėje. Sekmadienį keirine startavo tik su nuskausminamaisiais

Penktadienį Pasaulio treko čempionate Simona Krupeckaitė nepateko į sprinto rungties pusfinalį ir kovoje dėl 5-8 vietų užėmusi septintą vietą, turėjo laisvą dieną.

Šeštadienį treniruotės metu įvyko incidentas kurio metu keturi dviratininkai atsidūrė ant parketo. Tarp incidente sudalyvavusių sportininkų atsidūrė ir S.Krupeckaitė.

Lietuvė stipriai susimušė kaklą ir prasikirto smakrą. Iškart po šio įvykio medikai S.Krupeckaitę ir trumpam sąmonę praradusį kolumbietį Fabianą Puerto išgabeno į ligoninę. Kur abiems prireikė ne vienos siūlės. Iki vėlaus šeštadienio vakaro buvo abejojama ar S.Krupeckaitė startuos keirino rungtyje. Bet suleidus nuskausminamuosius lietuvė parodė užsispyrimą ir sekmadienį stojo į keirino rungties startą.

Pirmuoju važiavimu S.Krupeckaitei užsitikrinti vietos tarp 12-os greičiausiųjų, kurios tęsė kovą dėl medalių nepavyko. Lietuvė dalyvavo ketvirtame užvažiavime kartu su Honkongo atstove Sze Wai Lee, brite Jessica Varnish, prancūze Olivia Montauban, kine Tianshi Zhong ir Malaizijos atstove Fatehah Mustapa.

Pirmas dvi vienas užėmė ir pirmuoju važiavimų vietą dvyliktuke užsitikrino pirmoji finišo liniją kirtusi S. Wai Lee ir antroji T.Zhong. S.Krupeckaitė liko penkta. Iš visų keturių užvažiavimų į antrąjį etapą nepapuolusios sprinterės dalyvavo paguodos važiavime.

S.Krupeckaitei norint antruoju bandymų papulti į dvyliktuką reikėjo laimėti savo važiavimą.

Bet lietuvei nepasisekė ir antruoju bandymu. Ji savo važiavime liko paskutinėje, ketvirtoje vietoje ir baigė pasirodymą Pasaulio treko čempionate. Penktadienį S.Krupeckaitė sprinto rungtyje iškovojo 7-ąją vietą.