Šalies čempionato jaunių grupinėse lenktynėse – Monikos Rastauskaitės ir Romo Zubricko triumfas

Gargžduose ir jų apylinkėse vykstančio Lietuvos dviračių plento čempionato jaunių merginų grupines lenktynes šeštadienį laimėjo Monika Rastauskaitė (Panevėžio KKSC/R. Sargūno SG/„Fortūna“), o jaunių vaikinų grupinėse lenktynėse triumfavo Romas Zubrickas (Klaipėdos „Viesulo SC“/„Klaipėda“).

M. Rastauskaitė 70,4 km (4 ratai po 17,6 km) nuvažiavo per 1 val. 52 min. 7 sek. (vid. greitis – 37,7 km/h) ir paskutiniuose distancijos metruose aplenkė nugalėtojos titulą gynusią Akvilę Gedraitytę.

Bronzos medalį pelnė Kotryna Vaičytė (+2.13). Visos trys prizininkės atstovauja Panevėžio Kūno kultūros ir sporto centrui, Raimundo Sargūno sporto gimnazijai ir „Fortūnos“ klubui.

Ketvirta finišavo Auksė Pikūnaitė (Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“), penkta – Justė Juškevičiūtė (Šilalės SM/„Kvėdarna“), o šešta – Paulina Patinskaitė (Panevėžio KKSC/R. Sargūno SG/„Fortūna“).

Lenktynėse dalyvavo 28 dviratininkės.

Pernai Lietuvos pirmenybių jaunių merginų grupines lenktynes laimėjo A. Gedraitytė, o M. Rastauskaitė buvo antra.

R. Zubrickas 123,2 km (7 ratai po 17,6 km) nuvažiavo per 3 val. 4 min. 25 sek. (vid. greitis – 40,1 km/h). Po finišo sprinto, kuriame dalyvavo aštuoni dviratininkai, antrą vietą užėmė Kęstutis Vaitaitis (Panavėžio KKSC/„Fortūna“), o trečią – Paulius Valiukas (Vilniaus miesto SC).

Ketvirtas finišavo Erikas Šidlauskas („Panevėžio KKSC/Pasvalio „Svalia“), penktas – Matas Antanavičius (Panevėžio KKSC.R. Sargūno SG/„Fortūna“), šeštas – Rokas Kmieliauskas (Kauno SM „Gaja“/“Staki“), septintas – praėjusių metų vicečempionas Mantas Januškevičius, o aštuntas – Aristidas Kelmelis (abu – Kauno SM „Gaja“).

Jaunių vaikinų lenktynėse dalyvavo 32 dviratininkai.

Penktadienį vykusias jaunių pavienio starto lenktynes laimėjo A. Gedraitytė ir K. Vaitaitis.

Sekmadienį 10.00 val. prasidės moterų ir veteranų grupinės lenktynės, o 13.30 val. startuos jaunimas ir vyrai.