Šalies vaikų ir jaunučių plento čempionate penki dviratininkai iškovojo po du medalius

Utenoje surengtame Lietuvos vaikų ir jaunučių dviračių plento čempionate dalyvavo beveik 120 dviratininkų. Du aukso medalius iškovojo Auksė Pikūnaitė. Rokas Adomaitis ir Mindaugas Čiunka pasipuošė aukso ir sidabro medaliais, Kamilė Symulevič pelnė sidabro ir bronzos, o Gediminas Kubelskas – du bronzos medalius.

Keturis medalius iškovojo Vaclovo Šiugždinio, po tris – Kęstučio Česaičio ir Viktoro Bigos auklėtiniai.

Mergaičių pavienio starto lenktynes (5 km) laimėjo Gustė Stanišauskaitė (Šilalės SM/„Kvėdarna“). Antrą vietą užėmė Greta Baskevičiūtė (Utenos DSC), o trečią – Viltė Petravičiūtė (Šiaulių SM „Dubysa“).

Grupinėse lenktynėse (25 km) triumfavo Aneta Rėkytė (Panevėžio R. Sargūno SG/„El-Eko Sport“). Antra finišavo Deimantė Šarkaitė, o trečia – Laura Petrukaitytė (abi – Marijampolės SC „Sūduva“).

Berniukų pavienio starto lenktynėse (10 km) pirmą ir antrą vietas užėmė Klaipėdos „Viesulo“ SC ir „Klaipėdos“ komandos atstovai – atitinkamai R. Adomaitis ir M. Čiunka. Trečias buvo G. Kubelskas (Kauno SM „Gaja“/„Staki“).

Grupines lenktynes (37 km) laimėjo M. Čiunka, antras buvo R. Adomaitis, o vėl trečias liko G. Kubelskas.

Jaunučių merginų pavienio starto lenktynes (10 km) laimėjo A. Pikūnaitė (Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“). Antrą vietą užėmė Rimantė Žiliūtė (Šilalės SM/„Kvėdarna“), o trečią – K. Symulevič (Vilniaus miesto SC/„Sietynas“).

A. Pikūnaitė čempionės titulą iškovojo ir grupinėse lenktynėse (47 km). Sidabras atiteko K. Symulevič, o bronza – Tomai Šideikytei (Panevėžio R. Sargūno SG/„El-Eko Sport“/Skuodas).

Jaunučių vaikinų pavienio starto lenktynėse (15 km) šalies čempionu tapo Povilas Grabauskas (Vilkaviškio SM/„Aira“). Sidabro medalį pelnė Aivaras Mikutis (Šilalės SM/„Kvėdarna“), o bronzos – Karolis Galeckas (Kauno SM „Gaja“/„Staki“). Grupines lenktynes (67 km) laimėjo Eitvilas Aželis (Utenos DSC). Antrą vietą užėmė Edvinas Mazurevičius (PKKSC/„Fortūna“), o trečią – Augustas Janulis (Utenos DSC).