Šiauliuose paaiškėjo 15 Lietuvos BMX čempionų ir šalies taurės laimėtojas

Šiauliuose vykusiuose Lietuvos mažųjų dviračių kroso (BMX) čempionato (iki 16 metų) bei Lietuvos taurės varžybų (nuo 17 m.) paskutiniuose, ketvirtuosiuose, etapuose dalyvavo 62 dviratininkai, tarp kurių buvo ir Lietuvos elito grupės čempionas Gabrielius Pabijanskas.

Iki pat paskutinio etapo nei vienoje amžiaus grupėje nebuvo aišku, kas taps čempionais, todėl buvo laukiama atkaklios kovos.

Lietuvos taurės varžybų ketvirtąjį etapą laimėjo G. Pabijanskas (SC „Dubysa“). Antras liko  Šiaulių sporto gimnazijos atstovas Mantvydas Mačiūnas, o trečias – jo komandos draugas Eivydas Šidlauskas. Pastarasis tapo šio sezono Lietuvos taurės varžybų nugalėtoju.

Vaikų bei jaunių grupėse favoritų statusą patvirtino iki šiol čempionate pirmavę dviratininkai.

Lietuvos čempionais tapo šie sportininkai:

10 m. ir jaunesnės mergaitės: Janina Savickaitė (Pakruojo SC)

11-12 m. mergaitės: Aja Mikulevič (SC „Dubysa“)

13-14 m. mergaitės: Karina Petrauskaitė (Pakruojo SC)

15-16 m. mergaitės: Agota Stankevičiūtė (Pakruojo SC)

6 m. ir jaunesni berniukai: Ugnius Efremovas (SC „Dubysa“)

7 m. berniukai: Martynas Jankus (SC „Dubysa“)

8 m. berniukai: Arminas Lukoševičius (Pakruojo SC)

9 m. berniukai: Domantas Rukšėnas (SC „Dubysa“)

10 m. berniukai: Artiomas Juška (SC „Dubysa“)

11 m. (jaunučiai): Vytautas Šatas (SC „Dubysa“)

12 m. (jaunučiai): Pijus Berencas (SC „Dubysa“)

13 m. (jaunučiai):  Andrej Mikulevič (SC „Dubysa“)

14 m. (jauniai): Edas Kukta (SC „Dubysa“/Šiaulių sporto gimnazija)

15 m. (jauniai): Mikas Jankus (SC „Dubysa“)

16 m. (jauniai): Augustas Baškys (SC „Dubysa“)

Lietuvos taurė (17 m. ir vyresni): Eivydas Šidlauskas (Šiaulių sporto gimnazija).

Paskutinį kartą šiais metais Lietuvos BMX sportininkus bus galima išvysti spalio 1 d. Šiauliuose vyksiančiose varžybose Šiaulių sporto gimnazijos bei sporto centro  „Dubysa“  taurei laimėti. Varžybos vyks tamsiu paros metu prie dirbtinio apšvietimo, todėl tikimasi įspūdingo reginio.