Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Šiauliuose paaiškėjo ir Lietuvos neįgaliųjų dviračių sporto čempionato nugalėtojai

Liepos 25 dieną surengtose Šiaulių dviračių lenktynėse vyko ir Lietuvos neįgaliųjų dviračių sporto čempionatas. Jo dalyviams reikėjo įveikti tą pačią trasą kaip ir visiems dviratininkams – 7 km ratą. Triratėmis, hibridinėmis ar mechaninėmis priemonėmis važiuojančius sportininkus palaikė žiūrovai, kiti lenktynių dalyviai. Trasa buvo sudėtinga: staigūs posūkiai, trys įkalnės ir alinanti kaitra.

Triračių priemonių klasėje pirmas buvo Augustas Navickas (Klaipėda), hibridinių priemonių klasėje – Raimondas Dabužinskas (Kauno RSK), o mechaninių priemonių klasėje – Petras Kasanavičius (Tauragė).

Čempionato dalyvius pasveikino ir laimėtojams apdovanojimus įteikė Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) prezidentas Darius Levickis, kuris taip pat dalyvavo Šiaulių dviračių lenktynėse. A. Navickui įteiktas ir specialus LDSF apdovanojimas – laikrodis  „Vostok-Europe“.

Šiaulių dviračių lenktynių, kurias organizavo ir vykdė Šiaulių sporto centras „Dubysa“ bei sporto klubas „S-Sportas“, A grupėje (14 ratų, 98 km) laimėjo Aristidas Kelmelis („Kaunas“).  Jam atiteko 1000 eurų čekis. Antras finišavo Justas Beniušis („Lviv“), o trečias – Eimantas Gudiškis („Colibri“).