Šilalės SM ir „Kvėdarnos“ dviratininkai iškovojo visas 8 pirmas vietas

Balandžio 30 – gegužės 1 dienomis Utenoje ir Anykščių rajone, aplink Rubikių ežerą, surengtose Lietuvos jaunučių ir jaunių dviračių sporto  pavasario pirmenybėse dalyvavo beveik 100 dviratininkų. Pusę prizinių vietų – 12 (8-2-2) – užėmė Šilalės sporto mokyklos ir „Kvėdarnos“ dviračių sporto klubo atstovai. Trenerio Kęstučio Česaičio auklėtiniai iškovojo visas 8 pirmas vietas.

4 medalius iškovojo Kauno sporto mokyklos „Gaja“ (0-2-2; treneriai Gintautas Volungevičius ir Viktoras Biga), po 3 – Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazijos (0-2-1; treneris Algimantas Buividas) ir Utenos daugiafunkcio sporto centro (0-1-2; treneriai Alvydas Surgautas ir Martynas Maniušis), po 1 – Panevėžio sporto centro/klubo „Greitis“ (0-1-0; treneris Anatolijus Novikovas) ir Ignalinos (0-0-1; trenerė Inga Češulienė) dviratininkai.

Po du kartus nugalėtojais tapo jaunė Auksė Strainytė ir jaunutis Kristupas Mikutis, po sykį – jaunutės Skaistė Mikašauskaitė ir Austėja Žekaitė bei jauniai Jomantas Venckus ir Edgaras Žekas

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir aukščiausios kokybės vitaminais vyrams, moterims ir paugliams – „WellMan“, „WellWoman“ ir „WellTeen“, kurie padės sportininkams siekti dar svaresnių pergalių ateityje. Varžybų dalyviai galėjo atsigaivinti „Vichy Classique“ vandeniu.

Asmeninėse lenktynėse dalyvavo 89, o grupinėse – 95 dviratininkai. Beje, daugiausiai dalyvių susirinko jaunučių vaikinų grupinėse lenktynėse – 39. Be konkurencijos varžybose dalyvavo keliolika jaunimo grupės atstovų ir Lietuvos moterų grupinių lenktynių čempionė Inga Češulienė.

LDSF už varžybų organizavimą dėkoja Utenos daugiafunkcio sporto centro direktoriui Alvydui Surgautui ir varžybų vyriausiajam teisėjui Antanui Taučiui