Silvija Pacevičienė Lenkijoje užkopė ant prizininkų pakylos

Jelenia Guroje (Lenkija) surengtose kalnų dviračių kroso maratono varžybose „Bike Maraton Jelenia Gora“ (UCI III kategorija) Silvija Pacevičienė iškovojo trečią vietą ir pelnė keturis pasaulio reitingo taškus, kurie pateko ir į Lietuvos taupyklę olimpinės atrankos reitinge.

Varžybų organizatorių nuotr.

Nugalėjo praėjusio Europos dviračių kroso maratono čempionato bronzos medalio laimėtoja šveicarė Ariane Luethi – 4 val. 8 min. 7 sek. S. Pacevičienė nuo jos atsiliko 1 min. 33 sek. Antra finišavo lenkė Michalina Ziolkowska (+45 sek.). Moterų elito grupėje lenktyniavo 12 dviratininkių iš 7 šalių.

Tarp vyrų nugalėjo Liuksemburgo atstovas Soren Nissen – 3 val. 19 min. 7 sek. Šarūnas Pacevičius (+15.40) finišavo 14-as. Lenktynėse dalyvavo 75 dviratininkai iš 14 šalių.

Taip pat Lenkijoje vykusiose kalnų dviračių olimpinio kroso varžybose „Jelenia Gora Trophy“ (UCI HC kategorija) S. Pacevičienė užėmė 25-ą vietą ir pelnė vieną pasaulio reitingo tašką.

Nugalėjo 2017 metų Europos čempionė ukrainietė Jana Belomoina. Moterų lenktynėse dalyvavo 31 dviratininkė iš 16 šalių.

Tarp vyrų pirmas buvo septintą vietą pasaulio reitinge užimantis čekas Ondrej Cink. Š. Pacevičius finišavo 26-as. Lenktynėse dalyvavo 36 dviratininkai iš 16 šalių.