Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Silvija Pacevičienė: pasirodžiau pagal savo galimybes

Baltarusijos sostinėje Minske vykstančių antrųjų Europos žaidynių dviračių plento varžybų moterų asmeninėse lenktynėse antradienį Silvija Pacevičienė užėmė 26-ą vietą. Lietuvos atstovė pranoko Turkijos, Slovakijos ir Liuksemburgo dviratininkes.

Silvija Pacevičienė prieš startą Europos žaidynėse Minske. Foto: Tomas Gaubys

Europos žaidynių čempione tapo šveicarė Marlen Reusser. Ji 28,6 km distanciją įveikė per 36 min. 17,41 sek. (vid. greitis – 47,294 km/h). Sidabrą pelnė olandė Chantal Blaak (+1.15,03), o bronzą – britė Hayley Simmonds (+1.27,16).

Į tarptautines dviračių plento varžybas po daugiau nei dvejų su puse metų sugrįžusi S. Pacevičienė nugalėtojai pralaimėjo 5 min. 25,44 sek.

„Buvo sunkoka, trūksta technikos. Labai jaučiasi ta pertrauka – sugrįžus į plentą, daug ką tenka mokytis iš naujo, – sakė po motinystės atostogų dažniau klanų dviračių varžybose dalyvaujanti S. Pacevičienė. – Jeigu trasoje būtų buvę mažiau posūkių, buvo galima tikėtis geresnio rezultato. Gavome ir šoninio vėjo, ir prieš vėją teko važiuoti, ir į kalniukus reikėjo pakentėti. Apskritai, jaučiausi gerai ir pasirodžiau pagal savo galimybes.“

Lenktynėse dalyvavo 29 dviratininkės iš 19 šalių.

REZULTATAI

2015 metais Baku (Azerbaidžanas) vykusių pirmųjų Europos žaidynių moterų asmeninėse lenktynėse Aušrinė Trebaitė buvo 18-a.

Informaciją parengė Tomas Gaubys