Silvija Pacevičienė tapo prizininke Lenkijoje

Balstogėje (Lenkija) surengtose 17-osiose kalnų dviračių kroso varžybose „Rusza Peleton“ (UCI III kategorija) Silvija Pacevičienė (Kauno SM „Gaja“) iškovojo trečią vietą ir pelnė keturis pasaulio reitingo taškus.

Moterų lenktynes (22,3 km; 5 ratai; 8 dalyvės) laimėjo lenkė Magdalena Zielinska – 1 val. 27 min. 10 sek. (vid. greitis – 15,35 km/h). Antrą vietą užėmė kita lenkė Klaudia Czabok (+18 sek.). S. Pacevičienė nuo jos atsiliko tik viena sekunde.

Vyrų lenktynėse (26,76 km; 6 ratai; 30 dalyvių) Šarūnas Pacevičius („Sprint-rowery.pl“) iškovojo šeštą vietą. Nugalėjo Lenkijos čempionato bronzos medalio laimėtojas Krzysztof Lukasik – 1 val. 26 min. 46 sek. (vid. greitis – 18,5 km/h). Š. Pacevičius nuo jo atsiliko 4 min. 15 sek.

11-12 metų berniukų lenktynes (3,6 km; 1 ratas; 29 dalyviai) laimėjo Ignas Kertenis, o Justinas Pavlovas finišavo ketvirtas.

Jaunučių vaikinų lenktynėse (13,38 km; 3 ratai; 58 dalyviai) 11-ą vietą užėmė Kostas Kardelis. Jaunių merginų lenktynėse (17,84 km; 4 ratai; 13 dalyvių) Kornelija Kertenytė buvo 12-a, o jaunių vaikinų lenktynėse (22,3 km; 5 ratai; 42 dalyviai) Edgaras Švėgžda užėmė 24-ą vietą. Visi jaunieji dviratininkai atstovauja Kauno sporto mokyklai „Gaja“.