Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Simona Krupeckaitė: gera grįžti ir jaustis reikalingam bei mylimam

Geriausia šių metų Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė tapo ir geriausia šalies sportininke. Šiemet Europos dviračų treko čempionate net tris medalius iškovojusi panevėžietė trečią kartą Metų atlete buvo paskelbta ketvirtadienį Vilniuje, „Siemens“ arenoje, surengtoje Lietuvos sporto apdovanojimų „LTeam“ ceremonijoje.

Simona Krupeckaitė

Be galo malonu gauti tokį prizą kiekvienam sportininkui svarbiais olimpiniais metais. Nesijaučiu nugalėtoja ir metų sportininke. Man šis įvertinimas – medus ant sielos, didžiulė pergalė prieš save. Jaučiu didelį pakylėjimą, džiaugsmą ir pasitenkinimą. Nuostabu!“, – po apdovanojimų ceremonijos sakė S. Krupeckaitė.

Buvusi pasaulio čempionė ir rekordininkė geriausia Lietuvos sportininke buvo išrinkta ir 2009 bei 2010 metais. „Pirmieji įvertinimai yra labai brangūs, bet ir šis labai vertingas – kitoks, netikėtas. Gera grįžti ir jaustis reikalingam bei mylimam“, – pasidžiaugė S. Krupeckaitė.

Simona šiemet ketvirtą kartą bandė jėgas olimpinėse žaidynėse, tačiau pasipuošti olimpiniu medaliu jai taip ir nepavyko. „Kadangi sau kėliau didesnius tikslus, gal todėl ir nesijaučiu labai didele sportininke šiais metais. Negaliu sakyti, kad esu nusivylusi – neišsipildė svajonė“, – sakė S. Krupeckaitė.

Kitais metais svarbiausias Simonos startas – pasaulio pirmenybės balandį Honkonge. „Norėčiau grįžti į pasaulio elitą – iškovoti kokį medalį pasaulio čempionate. Kodėl sau to nepalinkėjus?“, – teigė Lietuvos dviračių treko karalienė.

Informacijos ir nuotraukų autorius – Tomas Gaubys