Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė II pasaulio taurės etape – ketvirtos

Glazge (Jungtinė Karalystė) vykstančio 2019-2020 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrojo etapo moterų komandų sprinto lenktynėse penktadienį Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė iškovojo ketvirtą vietą. Olimpinės atrankos reitinge šeštą vietą užimančios lietuvės aplenkė penktoje vietoje esančias olandes, 8-11 pozicijas užimančias ukrainietes, lenkes, ispanes ir korėjietes bei dar žemiau esančias brites, indonezietes, kolumbietes ir itales.

Varžybų organizatorių nuotr.

Simona ir Miglė kvalifikacijos varžybose tarp 14-os komandų buvo antros (33,421 sek.). Lietuvės nusileido tik Europos čempionėms rusėms Jekaterinai Rogovajai ir Darijai Šmeliovai (33,039 sek.). Iš 14-os komandų į pirmąjį etapą pateko 8. Pirmajame etape šių metų Europos žaidynių vicečempionės ir 2016 metų Europos čempionato bronzos laimėtojos iš Lietuvos (33,243 sek.) įveikė septintą vietą kvalifikacijoje užėmusią Kinijos komandą „Corima Yulong“ – Yufang Guo ir Shanju Bao (33,440 sek.). Tarp keturių pirmojo etapo laimėtojų lietuvių rezultatas buvo trečias. Simonai ir Miglei dėl bronzos teko kovoti su pirmajame etape olandes įveikusia ir ketvirtą rezultatą parodžiusia Vokietijos komanda „Erdgas.2012“ – Pauline Grabosch ir Lea Friedrich (33,283 sek.).

Kovoje dėl trečios vietos Lietuvos dviratininkės (33,399 sek.) vokietėms (32,953 sek.) nusileido 0,446 sek. Auksą iškovojo Rusijos komanda (32,789 sek.), vos 0,003 sek. įveikusi kines Tianshi Zhong ir Wei Zhuang (32,792 sek.).

Šį sezoną iš viso bus surengti šeši pasaulio taurės varžybų etapai. Į komandų sprinto olimpinės atrankos reitingą bus įtraukti trys geriausi kiekvienos šalies dviratininkių rezultatai šiose varžybose. Pirmajame pasaulio taurės varžybų etape lietuvės buvo penktos. Į olimpines žaidynes pateks aštuonios komandos.

REZULTATAI

Šeštadienį S. Krupeckaitė dalyvaus keirino rungtyje, Vasilijus Lendel – sprinto lenktynėse, o Olivija Baleišytė – daugiakovėje (omniume).

Informaciją parengė Tomas Gaubys