Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Simona ir Miglė džiaugiasi medaliais bei sieks dar pagerinti savo rezultatus

Antrosiose Europos žaidynėse Minske medalius iškovojusios Lietuvos dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė, kurias treniruoja Dmitrij Leopold, pirmadienio popietę Vilniuje, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) būstinėje susitiko su žiniasklaidos atstovais. Sportininkes dar kartą pasveikino LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, taip pat Lietuvos dviračių sporto federacijos generalinė sekretorė – direktorė Rasa Ališauskienė.

S. Krupeckaitė keirino rungtyje iškovojo aukso, o komandų sprinto lenktynėse kartu su M. Marozaite – sidabro medalius.

„Labai džiaugiuosi tiek asmeniniais, tiek visos komandos pasiekimais. Labai noriu padėkoti visiems, kurie nuolat būna šalia ir dirba kartu su mumis. Buvo nuostabios dienos ir geros akimirkos“, – sakė S. Krupeckaitė, sekmadienį nešusi Lietuvos vėliavą per žaidynių uždarymo ceremoniją.

Buvusi pasaulio ir Europos čempionė bei pasaulio rekordininkė S. Krupeckaitė teigė, kad į Minską ji važiavo ne laimėti. „Visada važiuoju į paržybas pasirodyti kuo geriau. Mano tikslas nebuvo laimėti ar pasiimti krūvą medalių. Aš paprasčiausiai važiavau į Minską pasirodyti kaip galima geriau, o kai yra auksas – nuostabus dalykas. Manau, kad ilgam atsiminsiu tas emocijas, – kalbėjo Simona. – Gerus rezultatus lėmė nemaža patirtis ir geras pasirengimas. Minske buvo susirinkusios visos stipriausios Europos dviratininkės. Nuostabios varžybos ir geri rezultatai. Norėčiau kuo ilgiau išlikti tarp geriausiųjų.“

Simonos ir Miglės spalį laukia Europos čempionatas, o vėliau pasaulio taurės varžybų etapai. Pirmieji du iš jų vyks Europoje – Minske (Baltarusija) ir Glazge (Jungtinė Karalystė), o kiti bus surengti Honkonge, Naujojoje Zelandijoje, Australijoje bei Kanadoje. „Bandysime maksimaliai gerai pasirodyti Europoje, kad nebereikėtų skraidyti po visą pasaulį – skrydžiai mane labai išvargina“, – teigė S. Krupeckaitė.

Dviračių treko karalienės nuomone, jos su Migle komandų sprinto rungtyje dar turi kur tobulėti: „Miglė parodė aukštą rezultatą, o aš – vidutinį. Mums, kaip komandai, dar reikia „apsitrinti“, priprasti vienai prie kitos. Yra ką tobulinti. Šiuo metu rodomi rezultatai mums nėra „lubos“ – dar galime nuimti 20 procentų.“

M. Marozaitė už medalį dėkoja savo treneriui ir Simonai. „Manau, kad mano treneris labiau tikėjo manimi, nei aš pati savimi, todėl pusę medalio skiriu jam. Visa komanda prisidėjo prie laimėjimo. O Simona visada negaili patarimų. Džiaugiuosi, kad šalia savęs turiu tokią patyrusią sportininkę. Esu dėkinga, kad ji nenuleisdavo rankų, kai man nesisekdavo“, – sakė M. Marozaitė. Dviratininkė pasidžiaugė, kad Minske pasiekė savo asmeninį pirmojo rato įveikimo rekordą. Miglė liko patenkinta ir savo pasirodymu 500 m pavienio starto lenktynėse – iškovota penkta vieta.

2016 metais Miglė ir Simona Europos čempionato komandų sprinto lenktynėse buvo pelniusios bronzą.

Informacijos ir nuotraukų autorius – Tomas Gaubys