Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė – Europos žaidynių vicečempionės!

Minske vykstančiose antrosiose Europos žaidynėse ketvirtadienį prasidėjo dviračių treko varžybos ir jau pirmąją jų dieną pmedalį iškovojo Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė. Trenerio Dmitrijaus Leopoldo auklėtinės komandų sprinto lenktynėse pelnė sidabrą. Tai – pirmasis Lietuvos delegacijos medalis šiose žaidynėse.

Foto: Vytautas Dranginis/LTOK

Lietuvos dviratininkės finale du ratus įveikė per 33,225 sek. ir 0,908 sek. nusileido Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių vicečempionėms bei dukart pasaulio ir keturiskart Europos čempionėms rusėms Darijai Šmeliovai ir Anastasijai Voinovai. Kovoje dėl bronzos 2018 metų pasaulio vicečempionės Nyderlandų atstovės Kyra Lamberink ir Shane Braspennincx (33,317 sek.) nugalėjo lenkes Marleną Karwacką ir Urszulą Los (33,393 sek.).

2016 metų Europos čempionato bronzos laimėtojos S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė kvalifikacijos varžybose buvo šeštos (34,091 sek.). Lietuvės pranoko Ispanijos ir Italijos atstoves. Geriausiai kvalifikacijoje pasirodė rusės Jekaterina Rogovaja ir A. Voinova (33,196 sek.). Pirmajame etape Simona ir Miglė (33,083 sek.), daugiau nei sekunde pagerinusios savo rezultatą, 0,693 sek. pranoko ukrainietes Oleną Starikovą ir Liubov Basovą, kurios kvalifikacijoje buvo trečios. Iš keturių pirmojo etapo važiavimų laimėtojų lietuvių rezultatas buvo antras ir jos iškovojo teisę lenktyniauti didžiajame finale su itales nesunkiai įveikusiomis D. Šmeliova ir A. Voinova (32,367 sek.).

Foto: Vytautas Dranginis/LTOK

REZULTATAI

Informaciją parengė Tomas Gaubys