Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė – „Metų moterų komanda“!

Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė antradienį, gruodžio 17 dieną, Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vykusioje „LTeam apdovanojimų 2019“ ceremonijoje paskelbtos Metų moterų komanda. Specialiai į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuojamą renginį iš treniruočių stovyklos Turkijoje atvykusioms dviratininkėms prizą įteikė dainininkas Merūnas. 

Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė. Foto: Tomas Gaubys

„Noriu padėkoti sportui už tai, kad esu čia, už šias gražias emocijas, už tai, kad dabar man dreba kojos, už pakilimus ir nusileidimus,  už tai, kad turiu tokią nuostabią šeimą ir už tai, kad galime dalyvauti olimpinėse žaidynėse. Sportas man nėra užsiėmimas ar darbas. Tai yra mano meilė ir gyvenimo tikslas. Labai džiaugiuosi būdama jo dalimi“, – scenoje sakė S. Krupeckaitė. Jos komandos draugė M. Marozaitė padėkojo tiems, kurie balsavo už jas, treneriui, šeimai ir Simonai. 

Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė. Foto: Tomas Gaubys

„Didžiuojamės šiuo apdovanojimu. Tokio savo kolekcijoje dar neturėjome, – po apdovanojimų ceremonijos teigė S. Krupeckaitė. – Šiuo metu tebevyksta atranka į olimpines žaidynes. Esame rimtai nusiteikusios, intensyviai dirbame, ruošiamės kovoti iki galo ir tikimės, kad mums pavyks. Sausio pabaigoje mūsų laukia pasaulio taurės varžybų etapas Kanadoje, o po to – pasaulio čempionatas Berlyne.“ 

„Šie metai mums buvo visokie – buvo gerų ir nelabai gerų akimirkų. Stengiamės ir kovosime iki galo, kad pasiektumėme olimpines žaidynes“, – sakė M. Marozaitė. 

Foto: Lukas Bartkus/LTOK

Simona ir Miglė, kurias treniruoja Dmitrij Leopold, šiemet Minske (Baltarusija) surengtų Europos žaidynių komandų sprinto rungtyje iškovojo sidabrą, o Simona tapo keirino rungties čempione. Europos treko čempionate Nyderlanduose jos komandų sprinte iškovojo 4-ą vietą, o pasaulio treko čempionate Lenkijoje buvo klasifikuotos 7-os.

S. Krupeckaitė pretendavo ir į Metų sportininkės titulą, o D. Leopold buvo tarp finalininkų Metų trenerio nominacijoje. 

Informaciją parengė Tomas Gaubys