Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė sprinte nepateko į antrąjį etapą

Tokijo olimpinių žaidynių dviračių treko varžybų moterų sprinto rungtyje penktadienį, rugpjūčio 6-ąją, Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė savo pasirodymą baigė po pirmojo etapo. Lietuvėms patekti į šešioliktfinalį nepavyko.

Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė. Foto: Vytautas Dranginis

Sprinto kvalifikacijoje Simona buvo 16-a, o Miglė – 24-a. Jos 200 m iš eigos įveikė atitinkamai per 10,706 ir 11,031 sek. Geriausiai pasirodė vokietė Lea Friedrich – 10,31 (olimpinis rekordas).

Klvalifikacijoje dalyvavo 29 dviratininkės, o į pirmąjį etapą (1/32 finalo) pateko 24.

Pirmojo etapo pirmajame važiavime M. Marozaitė pralaimėjo 2019 metų Europos čempionato bronzos medalio laimėtojai L. Friedrich, o devintajame važiavime triskart pasaulio vicečempionė ir 2016 metų Europos čempionė S. Krupeckaitė nusileido Londono olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojai bei 2019 metų pasaulio čempionei Wai Sze Lee iš Honkongo (9-a kvalifikacijoje).

Pirmajame paguodos važiavime dalyvavo abi lietuvės ir japonė Yuka Kobayashi (17). Į šešioliktfinalį pateko tik važiavimą laimėjusi Japonijos dviratininkė. Simona liko antra, o Miglė – trečia.

S. Krupeckaiė ir M. Marozaitė komandų sprinto rungtyje iškovojo penktą vietą. Keirino rungtyje Simona pasidalijo 19-ą, o Miglė – 27-ą vietas.  

Informaciją parengė Tomas Gaubys/LDSF