Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Simona Krupeckaitė ir Vasilijus Lendel Honkonge iškopė į pusfinalius

Honkonge vykstančio 2018-2019 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų paskutiniojo, šeštojo, etapo moterų sprinto lenktynėse šeštadienį Simona Krupeckaitė iškopė į pusfinalį, o Miglė Marozaitė užėmė 17-ą vietą. Simona, kuri yra šios rungties triskart pasaulio vicečempionė ir 2016 metų Europos čempionė, pusfinalyje kovos su dukart pasaulio pirmenybių bronzos medalio laimėtoja Honkongo atstove Wai Sze Lee.

Foto: Tomas Gaubys

Kitame pusfinalyje susitiks ukrainietė Olena Starikova (2-a kvalifikacijoje) ir Pietų Korėjos atstovė Hyejin Lee (6). Kova dėl kelialapių į finalus prasidės 13.00 val. Lietuvos laiku.

Kvalifikacijos varžybose (31 dalyvė) S. Krupeckaitė užėmė 12-ą, o M. Marozaitė – 14-ą vietas. Jos 200 m iš eigos įveikė atitinkamai per 11,117 ir 11,129 sek. Geriausiai pasirodė Wai Sze Lee – 10,729 sek.

Šešioliktfinalyje S. Krupeckaitė nugalėjo Naujosios Zelandijos atstovę Olivią Podmore (21), aštuntfinalyje įveikė šios rungties 2014 metų Europos čempionę ir keturiskart Europos vicečempionę rusę Anastasiją Voinovą (5), o ketvirtfinalyje 2-1 įveikė indonezietę Crismonitą Dwi Putri (13).

M. Marozaitė šešioliktfinalyje pralaimėjo 2014 metų Europos vicečempionei ispanei Taniai Calvo (19).

S. Krupeckaitė su M. Marozaite penktadienį komandų sprinto lenktynėse iškovojo bronzą.

Vyrų keirino rungtyje (26 dalyviai) Vasilijus Lendel iškopė į pusfinalį (tarp 12-os geriausiųjų). Lietuvos dviratininkas pirmojo etapo trečiajame važiavime, aplenkęs Italijos ir Lenkijos atstovus, finišavo ketvirtas, o po to laimėjo antrąjį paguodos važiavimą (aplenkė Venesuelos, Taivano ir Naujosios Zelandijos atstovus) ir pateko į antrąjį etapą. Pusfinalio važiavimai prasidės 15.00 val. Lietuvos laiku.

Informaciją parengė Tomas Gaubys