Simona Krupeckaitė pasaulio taurės varžybose Kanadoje – septinta

Miltone (Kanada) vykstančio 2019-2020 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų paskutinio, šeštojo, etapo moterų sprinto lenktynėse šeštadienį Simona Krupeckaitė užėmė septintą vietą.

Simona Krupeckaitė ir Dmitrij Leopold. Foto: Vytautas Dranginis/LTOK

Simona aštuntfinalyje nugalėjo kanadietę Sarah Orban (7-a kvalifikacijoje), o ketvirtfinalyje 0-2 nusileido Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių greitojo čiuožimo varžybų bronzos medalio laimėtojai olandei Laurinei van Riessen (2). Miglė Marozaitė šešioliktfinalyje įveikė čekę Sarą Kankovską (21), o aštuntfinalyje pralaimėjo amerikietei Madalyn Godby (5). Miglė galutinėje įskaitoje liko 13-a.

Kvalifikacijos varžybose, kuriose dalyvavo 22 dviratininkės, S. Krupeckaitė (11,05 sek.) užėmė 10-ą, o M. Marozaitė (11,117 sek.) – 12-ą vietas. Atrankoje geriausiai pasirodė kanadietė Kelsey Mitchell (10,624 sek.). 1-10 vietas užėmusios dviratininkės iškart pateko į aštuntfinalį, o 11-22 vietose likusios dviratininkės atkrintamąsias varžybas pradėjo nuo šešioliktfinalio.