Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Simona Krupeckaitė pasaulio taurės varžybose Londone – aštunta

Londone (Jungtinė Karalystė) vykstančio pasaulio dviračių treko taurės varžybų ketvirtojo etapo moterų sprinto lenktynėse šeštadienį Simona Krupeckaitė užėmė aštuntą vietą. Tai – aukščiausia lietuvės vieta šio sezono pasaulio taurės varžybose šioje rungtyje.

Simona Krupeckaitė. Foto: Tomas Gaubys

Miglė Marozaitė tarp 31-os dalyvės buvo 17-a.

Kvalifikacijos varžybose S. Krupeckaitė užėmė 13-ą, o M. Marozaitė – 16-ą vietas. Jos 200 m iš eigos įveikė atitinkamai per 10,983 ir 11,043 sek. Geriausiai pasirodė australė Stephanie Morton – 10,595 sek.

Triskart šios rungties pasaulio vicečempionė ir 2016 metų Europos čempionė S.Krupeckaitė šešioliktfinalyje įveikė 2011 metų Europos čempionę ukrainietę Liubov Basovą (20-a kvalifikacijoje), aštuntfinalyje 0,003 sek. aplenkė dabartinę Europos čempionę rusę Dariją Šmeliovą („Gazprom – Rusvelo“, 4), o ketvirtfinalyje 0-2 pralaimėjo ukrainietei Olenai Starikovai (5).

M. Marozaitė šešioliktfinalyje pralaimėjo lenekei Urszulai Los (17).

Nugalėjo 2017 ir 2018 metų pasaulio vicečempionė S. Morton. Antrą vietą užėmė vokietė Emma Hinze, o trečią – olandė Laurine van Riesen.

Pasaulio taurės varžybų sprinto bendrojoje įskaitoje pirmauja S. Morton (1850 tšk.). M. Marozaitė (705 tšk.) užima 11-ą, o S. Krupeckaitė (695 tšk.) – 12-ą vietas. Klasifikuotos 53 dviratininkės.

Vyrų keirino rungties (27 dalyviai) pirmojo etapo ketvirtajame važiavime Vasilijus Lendel, aplenkęs keturis varžovus, buvo trečias (į antrąjį etapą iš kiekvieno važiavimo pateko po du dviratininkus), o ketvirtajame paguodos važiavime liko paskutinis, penktas ir nepateko į pusfinalį (tarp 12-os geriausiųjų).

Kaip jau skelbėme, moterų komandų sprinto lenktynėse M. Marozaitė ir S. Krupeckaitė užėmė šeštą vietą. Tai – aukščiausias Lietuvos dueto pasiekimas šio sezono pasaulio taurės varžybose.

Informaciją parengė Tomas Gaubys