Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Simona Krupeckaitė – tarp auksinių 2019 metų Lietuvos sporto žvaigždžių

Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) kartu su visuomeniniu transliuotoju LRT surengtuose geriausių 2019 metų Lietuvos sportininkų rinkimuose „100 sporto žvaigždžių“ šalies dviračių treko rinktinės lyderė Simona Krupeckaitė pateko į auksinį 10-uką. Visuomenė ir komisija iš viso reitingavo 100 sportininkų – 65 sporto šakų atstovus. 

Foto: LTOK

Daugiausiai balų surinko ir auksinėmis sporto žvaigždėmis kartu su S. Krupeckaite tapo Viktorija Andrulytė (buriavimas), Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė (šiuolaikinė penkiakovė), Mindaugas Griškonis (irklavimas), Edis Matusevičius (lengvoji atletika, ieties metimas), Danas Rapšys (plaukimas), Domantas Sabonis (krepšinis), Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė-Sodeikienė (sportiniai šokiai), Robertas Tvorogalas (sportinė gimnastika) ir Henrikas Žustautas (baidarių ir kanojų irklavimas).

Į sidabrinį 30-uką (11-40 vietos) pateko geriausias 2019 metų šalies dviratininkas Evaldas Šiškevičius (plentas), o į bronzinį 60-uką (41-100 vietos) – Rasa Leleivytė (plentas), Vasilijus Lendel (trekas), Gabrielius Pabijanskas (BMX), Šarūnas Pacevičius (MTB) ir Katažina Sosna (MTB).

Visiems laureatams bus įteikti atminimo ženkliukai.

Daugiau informacijos – www.lsfs.lt

Informaciją parengė Tomas Gaubys