Simona Krupeckaitė Vokietijoje „medžiojo“ reitingo taškus

IMG_2391

© Tomas Gaubys

Dviratininkė Simona Krupeckaitė Vokietijoje pirmą kartą dalyvavo tarptautinėse treko varžybose „4-Bahnen-Tournee“, kurios keturias dienas vyko skirtinguose miestuose ir skirtingo ilgio – nuo 189,6 iki 333 m – trekuose.

32 metų lietuvė Oberhauzene vykusių varžybų keirino rungtyje užėmė antrą vietą. Simona finale dėl 1-6 vietų nusileido tik kinei Tianshi Zhong. Trečia finišavo šių metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtoja kubietė Lisandra Guerra, o ketvirta – 2014 metų šios rungties pasaulio čempionė vokietė Kristina Vogel.

S. Krupeckaitė sprinto rungtyje Dudenhofene užėmė ketvirtą vietą. Nugalėjo T. Zhong. Antra liko 2014 ir šių metų pasaulio sprinto čempionė K. Vogel, o trečia – kita kinė Lin Junhong. Atvirame treke vykusios varžybos dėl lietaus baigėsi anksčiau laiko. S. Krupeckaitė pusfinalyje kovojo su T. Zhong. Po dviejų važiavimų rezultatas buvo lygus 1-1, tačiau dėl šlapios treko dangos trečiasis važiavimas nebebuvo surengtas. Galutinėje įskaitoje dviratininkės buvo išrikiuotos pagal atrankos varžiavimo rezultatus.

Keirino rungtyje Ešelbrone S. Krupeckaitė buvo septinta, o sprinto rungtyje Zingene užėmė devintą vietą.

20-metis Vasilijus Lendelis sprinto rungtyje Ešelbrone buvo šeštas. Nugalėjo triskart olimpinis čempionas britas Jasonas Kenny.

Beje, Lietuvos dviratininkas gegužės viduryje Kotbuse (Vokietija) vykusiose varžybose griuvo ir smarkiai susižalojo alkūnę. Kaip jau skelbėme, šiose varžybose S. Krupeckaitė laimėjo sprinto ir keirino rungtis.

„Labai džiaugiuosi, kad Vokietijoje svariai papildžiau savo reitingo taškų kraitį. Situacija gerokai palengvėjo: taškų jau turėtų pakakti, kad galėčiau dalyvauti spalio pabaigoje prasidėsiančiose pasaulio taurės varžybose, – sakė S. Krupeckaitė. – Varžybose Vokietijoje netrūko pajėgių varžovių. Džiaugiuosi, kad galiu su jomis kovoti ir net laimėti“.

Lietuvos treko rinktinės lyderė prieš varžybas Vokietijoje daugiau nei mėnesį treniravosi Kroatijoje. Dabar Simona treniruosis Lietuvoje, o liepos mėnesį buvusi pasaulio čempionė ir rekordininkė ketina dalyvauti varžybose Lenkijoje.