Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Simonai Krupeckaitei ir jos treneriui Dmitrijui Leopoldui – valstybės apdovanojimai

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse, spalio 6-ąją, įteikė valstybės apdovanojimus aukščiausias pergales pasiekusiems šalies sportininkams ir jų treneriams. Tarp apdovanotųjų – ir Simona Krupeckaitė bei jos treneris ir vyras Dmitrijus Leopoldas. 

© LR Prezidento kanceliarija/Robertas Dačkus

Simonai, kuri pernai Europos dviračių treko čempionate Prancūzijoje iškovojo aukso ir du bronzos medalius, įteiktas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžius, o jos treneriui – ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis.

Ceremonijoje dalyvavo ir Lietuvos dviračių sporto federacijos generalinė sekretorė – direktorė Rasa Ališauskienė bei S. Krupeckaitės ir D. Leopoldo sūnus Maksimilianas.

© LR Prezidento kanceliarija/Robertas Dačkus

 

© Rasa Ališauskienė

Prezidentė, sveikindama iškilmingos ceremonijos dalyvius, pabrėžė, kad šie apdovanojimai – tai įvertinimas tų sportinio kelio aukštumų, kurios pasiektos įdėjus begalę nematomo darbo ir įrodžius, jog mūsų sportininkai – geriausi tarp geriausiųjų.

„Mes vėl turime kuo didžiuotis ir už ką dėkoti: už aukštai keliamą Lietuvos vėliavą, už nepakartojamą pergalės skonį, kurį jaučiame drauge su jumis. Jūsų pavyzdys – didelis paskatinimas būsimiems sportininkams, kuriems dovanojate labai daug – gyvenimo tikslą“, – sakė valstybės vadovė.

Valstybės ordinai ir medaliai skirti 72 įvairių sporto šakų atstovams už gausius laimėjimus kurčiųjų vasaros olimpinėse žaidynėse, pasaulio ir Europos čempionatuose, praneša Prezidentės spaudos tarnyba.

Informaciją parengė Tomas Gaubys