Simonai Krupeckaitei – ir LDSF prizas

Ketvirtadienį vakare Vilniuje, „Siemens“ arenoje, surengta Lietuvos sporto apdovanojimų „LTeam“ ceremonija. Jose Metų sportininke paskelbta dviratininkė Simona Krupeckaitė, šiemet Europos treko čempionate iškovojusi tris medalius.

S. Krupeckaitei ketvirtadienį buvo įteiktas ir Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) prizas. Pirmadienį Simona buvo paskelbta geriausia 2016 metų šalies dviratininke. Laureatę apdovanojo LDSF prezidentas Romualdas Bakutis ir generalinė sekretorė – direktorė Rasa Ališauskienė.

Rasa Ališauskienė, Simona Krupeckaitė ir Romualdas Bakutis

© Tomas Gaubys

S. Krupeckaitė šiemet pirmą kartą karjeroje tapo Europos treko sprinto čempione, o keirine bei komandų sprinte (kartu su Migle Marozaite) pelnė bronzos medalius. Pasaulio taurės varžybose 34-erių metų panevėžietė iškovojo tris aukso medalius, o Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse užėmė septintą (sprinte) ir 12-ą (keirine) vietas.